Manicure i pedicure – profesjonalna frezarka
Manicure i pedicure – profesjonalna frezarka

Przy takich mrozach nie zapominajmy o pielęgnacji naszych dłoni i stóp. Oprócz nawilżania powinniśmy pamiętać o naszych paznokciach, gdyż ich kondycja w takim okresie może trochę się pogorszyć. W takim wypadku bardzo dobrze sprawdzą się frezarki, gdyż bardzo szybko poprawią naszą płytkę paznokciową, usuną zrogowaciały naskórek, jak również pozbędziemy się odcisków i nagniotków.

Frezarka jest stosowana do podważania i usuwania skórek z płytki paznokciowej rąk i nóg, skracania i kształtowania paznokci rąk i nóg, usuwania zrogowaciałej skóry, odcisków, nagniotków. Pomaga przy wyrównaniu i wygładzaniu płytki paznokci i wyrównaniu pięt.


Na stronie www.yourspa.pl dostępne są dwa rodzaje frezarek.

 

Cyfrowa Frezarka do paznokci LCD 
Frezarka jest urządzeniem do szybkiego, wygodnego oraz bezpiecznego wykończenia paznokci ( zarówno do manicure jak i pedicure). Można nią sterować za pomocą pedału nożnego. Uchwyt TWIST – LOCK, który pozwala na szybką i łatwą wymianę frezu. Frezarka posiada 35 000 obrotów na minutę, regulację prędkości oraz regulacja kierunków obrotu, jest to bardzo ważne przy wyborze frezarki.

W skład frezarki wchodzą:

  • jednostka sterująca z wyświetlaczem LCD,
  • głowica frezarki,
  • pedał nożny,
  • podstawka pod głowicę,
  • zestaw frezów + 30 frezów dodatkowych.

 

Frezarka do paznokci 32W
Praktyczna frezarka wykonana z najwyższej jakości materiałów. Lekka głowica idealnie trzyma się w dłoni. Uchwyt TWIST– LOCK, który pozwala na szybką i łatwą wymianę frezu. Frezarka posiada 30 000 obrotów na minutę, regulacja prędkości, regulacja kierunków obrotu.


Końcówki frezarki:
Kamień tarczowy.
Filc.
Kamień walcowy.
Kamień stożkowy.
Frez stożkowy diamentowy.
Frez kulkowy diamentowy.


Manicure z frezarką:
Dezynfekcja dłoni.
Zmycie lakieru
Opiłowanie paznokci.
Moczenie dłoni przez 5-10 minut.
Frezarka.
Na koniec malujemy paznokcie.


Pedicure z frezarką:
Dezynfekcja stopy.
Zmycie lakieru.
Moczenie stóp przez 5-10 minut.
Skracamy paznokcie frezem walcowym.
Usuwamy zrogowaciały naskórek za pomocą frezu gumowego i końcówek ściernych.


Kamień tarczowy – stosowany jest przy kształtowaniu końca paznokci naturalnych i sztucznych.
Filc – stosowany do końcowego wygładzenia i polerowania płytki paznokcia.
Kamień walcowy – stosowany głównie na powierzchni płytki paznokcia. Można nim również piłować paznokcie. Służy również do matowania paznokcia.
Kamień stożkowy – wykorzystywany do piłowania, skracania, podważania i usuwania skórek. Stosowany do pracy pod paznokciem.
Frez stożkowy diamentowy – do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków, odcisków, do skracania i kształtowania paznokci przy pedicure.
Frez kulkowy diamentowy - przydatny w usuwaniu zgrubiałych skórek przy wale paznokciowym, oraz zrogowaciałej skóry przy odcisku, przy wrastających paznokciach.
Nakładamy krem.
Na koniec odtłuszczamy paznokcie i malujemy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl